KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569357
nr 1656 9357
Gustav Brantedal
(1938-2021), Sverige
Oljemålning, "Port I". Signerad, daterad 1974. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Gustav Brantedal, svensk konstnär född 1938, död 2021.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:13:35
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Gustav Brantedal
Läs mer om Gustav Brantedal